KONST / Litografier / Färglitografi 15848105
nr 1584 8105
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 251/360. Färglitografi, bildmått: 61x77 cm, yttermått inklusive ram: 74x90 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:21:07
1.500 kr
1.600 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö